Zastanawiasz się, czy świat, który nosisz w sobie, jest tylko twoim wyobrażeniem, marzeniem bez szans na spełnienie, nierzeczywistością wymyśloną przez innych zapisaną w książkach z dzieciństwa... Aż niespodziewanie pewnego dnia widzisz go, przypadkowo trafiasz na zdjęcie, film, obraz - to magiczny moment. Coś ci mówi: znajdź go! odszukaj! odważ się! Wybierasz się więc w podróż życia, a twojemu zdziwieniu nie ma końca! Tak, to miejsce istnieje naprawdę! To odkrycie daje Ci siłę i odwagę, aby otwierać się na świat - ten w sobie i wokół siebie, a radość, która Cię ogarnia popycha Cię ku ludziom, aby ich obdarzyć tym bogactwem kolorów i natchnień, które się w sobie odkrywa.

Zapraszam do mojej prowansji, może stanie się też po trosze Twoją.

niedziela, 9 grudnia 2012

Czas na świateczne ozdoby


Świąteczna produkcja w toku. Część zawieszek na choinkę już gotowa, ale zapotrzebowanie rośnie w miarę zbliżania się świąt. Mój mąż wytrwale mi pomaga, przejmując najbardziej żmudne prace: podkład, szlifowanie, malowanie tła i lakierowanie. Do mnie należy praca koncepcyjna i kompozycyjna oraz naklejanie. I tak spędzamy długie jesienne wieczory ; ) Fajna jest taka rodzinna praca zespołowa!
Oprócz zawieszek na choinkę robimy też proste kartki świąteczne dla rodziny i znajomych. Myślę, że miło im będzie jak otrzymają takie ręcznie robione kartki z oryginalnymi życzeniami zamiast sklepowych gotowców z wypisanym szablonem pod którym umieszcza się jedynie podpis nadawcy! A jak Wam idą przygotowania do Świąt?2 komentarze:

  1. Witam Cię z serca mrożnego ogrodu. Mój poprzedni komentarz nie zapisał się, bo czasami komputer a raczej łączność robi mi głupie figle. Jeżeli te zawieszki są dwustronne, no to cudo. Tylko nimi udekorować drzewko to byłoby coś wspaniałego. Twój debeściak chyba lubi prace związane z drewnem, a gdyby się buntował to do kaloryfera przymocować dać buzi i jeść i podsuwać pracę. Wierz mi nie każdy facet to lubi . Robisz cudne rzeczy. Jeżeli chcesz to wejdż na mojego bloga, znajdż w komentarzach Ewa Jurewicz -cardmaking pasje lub .ogród na nadbrzeżnej. Robi cuda ale innego rodzaju, przypadną Ci do gustu. Pozdrawiam Ciebie i Twojego debeściaka .Do następnego pisania i czytania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Stasiu za cenne wskazówki na temat mężczyzn, na szczęście nie muszę posuwać się do takich ostateczności jak przykuwanie do kaloryfera, bo mój Debeściak lubi rękodzieło i wspólnie spędzamy sobie czas klejąc, lakierując i polerując:)
    Co do Ewy, to robi piękne kartki, ja w tej dziedzinie dopiero początkuję, więc chętnie pooglądam.

    OdpowiedzUsuń

Miło było Cię gościć. Fila ;)