Zastanawiasz się, czy świat, który nosisz w sobie, jest tylko twoim wyobrażeniem, marzeniem bez szans na spełnienie, nierzeczywistością wymyśloną przez innych zapisaną w książkach z dzieciństwa... Aż niespodziewanie pewnego dnia widzisz go, przypadkowo trafiasz na zdjęcie, film, obraz - to magiczny moment. Coś ci mówi: znajdź go! odszukaj! odważ się! Wybierasz się więc w podróż życia, a twojemu zdziwieniu nie ma końca! Tak, to miejsce istnieje naprawdę! To odkrycie daje Ci siłę i odwagę, aby otwierać się na świat - ten w sobie i wokół siebie, a radość, która Cię ogarnia popycha Cię ku ludziom, aby ich obdarzyć tym bogactwem kolorów i natchnień, które się w sobie odkrywa.

Zapraszam do mojej prowansji, może stanie się też po trosze Twoją.

piątek, 24 grudnia 2010

Radosnych świąt!

Kochani goście mojej prowansji.

Chcę Wam podziękować za Wasze odwiedziny i wszystkie miłe wpisy, jakie zostawiacie.
W Wigilię Bożego Narodzenia życzę Wam, by nie opuszczała Was nadzieja, z czymkolwiek jest ona związana i żeby twórcze poszukiwanie piękna w codzienności sprawiało radość Wam i Waszym bliskim.
Niech ten Nowy Rok przyniesie nowe wyzwania, nowe umiejętności i nowe pasje. Niech nigdy nie zabraknie przy Was bliskiego serca bijącego w Waszym ulubionym rytmie!
Radosnych świąt!

6 komentarzy:

 1. Tobie też wszystkiego i po troszeczke i po całości.
  Buziolki w noch.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego na święta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodzinnym i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tobie także szczęścia i rodzinnego ciepła w ten czas świąteczny:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Filuś choineczkę masz uroczą...!!!!A Twoje dzwoneczki na niej śliczne i serduszka!!!Buziaki!I dzięki jeszcze raz za serducho!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Wam wszystkim za serdeczności i życzenia.Niech te ostatnie dni starego roku mijają pełne inspiracji i nadziei!

  OdpowiedzUsuń

Miło było Cię gościć. Fila ;)