Zastanawiasz się, czy świat, który nosisz w sobie, jest tylko twoim wyobrażeniem, marzeniem bez szans na spełnienie, nierzeczywistością wymyśloną przez innych zapisaną w książkach z dzieciństwa... Aż niespodziewanie pewnego dnia widzisz go, przypadkowo trafiasz na zdjęcie, film, obraz - to magiczny moment. Coś ci mówi: znajdź go! odszukaj! odważ się! Wybierasz się więc w podróż życia, a twojemu zdziwieniu nie ma końca! Tak, to miejsce istnieje naprawdę! To odkrycie daje Ci siłę i odwagę, aby otwierać się na świat - ten w sobie i wokół siebie, a radość, która Cię ogarnia popycha Cię ku ludziom, aby ich obdarzyć tym bogactwem kolorów i natchnień, które się w sobie odkrywa.

Zapraszam do mojej prowansji, może stanie się też po trosze Twoją.

wtorek, 20 grudnia 2011

prezenty w świątecznym stylu

Co na prezent? Tym pytaniem dręczą nas wszyscy wokół.Reklamy prześcigają się w proponowaniu nam rzeczy niezbędnych, ekskluzywnych, kuszą sklepy, zadręczamy się i my sami. Magda i Asia poprosiły mnie o pomoc i zamówiły kilka rzeczy, którym poświęciłam cały ubiegły, niezwykle pracowity tydzień. Chciałabym podzielić się z Wami efektami mojej pracy.Cieszę się, że mogłam tak twórczo "pobawić się" w ciągu tych ostatnich dni:
Mam nadzieję, że obdarowani poczuję się wyjątkowo w ten świąteczny czas. Jego "magia"- słowo tak nadużywane w mediach - wynika chyba z prostej tęsknoty za miłością i szczęściem. Tego więc życzę Wszystkim moim gościom. Niech każdy z Was poczuje się kimś wyjątkowym i bardzo kochanym.

3 komentarze:

 1. Tobie pewnie nie muszę składać takich życzeń. Czuję, że szczęśliwa, wyjątkowa i kochana czujesz się nie tylko od święta. Życzę Ci/Wam więc, żeby to trwało jak najdłużej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Miro, że zawsze dzielisz się ze mną ciepłem i serdecznością, które są w Tobie.Niech ten dar udziela się Tobie i Twoim najbliższym każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczy są bardzo ciekawe i twórcze:)
  Serdecznie zapraszam do mnie http://dekoracyjnydom.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Miło było Cię gościć. Fila ;)